Pracuj w Inbank

Zbuduj razem z nami bank przyszłości

Oferty pracy

Wartości Inbank

Chcemy być dynamiczni, pomysłowi i otwarci na innych

career.header.values.active.alt

Dynamiczność

Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogłyby usprawnić i ulepszyć naszą działalność. Jesteśmy wytrwali w dążeniu do tego celu i gotowi na nowe wyzwania.

career.header.values.smart.alt

Kreatywność

Cenimy otwarte i ciekawe życia umysły, które nie boją się poszukiwać nowych, nieodkrytych dotąd dróg, po których podróż może okazać się wspaniałą przygodą. Ważne jest dla nas zaangażowanie, chęć uczenia się nowych rzeczy i znajdowanie rozwiązań, nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

career.header.values.open.alt

Otwartość

Jesteśmy zespołem specjalistów, w którym każda osoba się liczy. Różnorodność opinii, wymiana doświadczeń i pełna współpraca jest u nas czymś naturalnym.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy dynamiczni, pomysłowi i otwarci na innych. Szybko się rozwijamy, ciągle poszukując rozwiązań, które usprawnią naszą działalność. Właśnie dlatego nasi pracownicy mogą codziennie liczyć na nowe wyzwania i interesujące zadania.

Ekscytująca i pełna wyzwań praca

Konkurencyjne wynagrodzenie

Szybkie procesy decyzyjne

Komfortowe warunki

Nowoczesne narzędzia pracy

Wspaniali ludzie i świetna atmosfera

Prywatna opieka medyczna

Klimatyzowane biura

Wakaty

Kogo szukamy?

Nasi pracownicy to ciekawi życia pasjonaci, których napędzają nowe wyzwania i możliwości. Sprawdź, co mówią o pracy w Inbanku.

W Inbanku działamy z energią start-upu. Droga od pomysłu do realizacji jest znacznie krótsza niż w dużych korporacjach. Dzięki temu możemy szybko reagować na to, co dzieje się na rynku, a jako pracownicy mamy okazję brać udział w wielu interesujących projektach i wdrażać innowacyjne rozwiązania.

Adam, Departament Rozwoju i Wdrożeń

Siłą Inbanku są ludzie. Poznałam tutaj wiele sympatycznych, życzliwych osób. Dobra, przyjazna atmosfera między współpracownikami jest bardzo ważna. Z pomocnymi, otwartymi ludźmi po prostu chce się pracować!

Karolina, Departament Procesów Biznesowych

W Inbanku Twoja praca ma znaczenie. Nie jesteś jednym z setek pracowników. Jesteś indywidualnością. A to, co robisz ma wymierny wpływ na życie firmy, produkty, procesy czy Klientów. To realna odpowiedzialność, ale i ogromna satysfakcja.

Agnieszka, Office Manager

Oferty pracy

Poszukujemy ciekawych osobowości do naszego zespołu. Chcesz pisać razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości? Jeśli szukasz wyzwań i masz doświadczenie w bankowości lub IT, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@inbank.pl.

Podczas rekrutacji przetwarzamy dane osobowe zgodnie z naszymi Zasadami Zachowania Prywatności w Procesie Rekrutacji.

Oferty pracy
about.offers.alt