Kredyt na remont Powiedź TAK swoim pomysłom na remont

Powiedź TAK swoim pomysłom na remont

złotych
Miesięczna rata

- złotych

RRSO 0.00%

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Kalkulacja jest przybliżona i może różnić się od ostatecznych warunków kredytu. Przyznanie kredytu uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Zanim złożysz wniosek, oceń swoją sytuację finansową i zastanów się, czy potrzebujesz kredytu i czy jesteś w stanie go spłacić. Sprawdź przykłady reprezentatywne dla ww. produktów kredytowych tutaj i zapoznaj się z kosztami.

Dlaczego wybrać kredyt na remont z Inbank?

Kredyt na remont w Inbank to realizacja Twoich marzeń o pięknym domu i mieszkaniu. Kup nowy sprzęt AGD, pomaluj ściany, wyremontuj dach lub zaprojektuj ogród. Uzyskaj kredyt na remont do 50 000 zł w ciągu kilku minut i przeprocesuj go online bez wychodzenia z domu. Decydując się na kredyt na remont, już dziś będziesz mógł zacząć realizować swoje pomysły a kredyt będziesz spłacał w dogodnych ratach.

Oprocentowanie stałe - Twoja rata nie wzrośnie

Kwota kredytu od 10 000 do 50 000 zł

Prowizja miesięczna 0.159%

Szybkie udzielenie i przekazanie kredytu

Nie wymaga zaliczki ani zabezpieczenia

Dla wszystkich Klientów posiadających rachunek bankowy

Wnioskowanie o kredyt na remont jest szybkie i proste

1

Wypełnij wniosek kredytowy

Skorzystaj z kalkulatora kredytowego, aby znaleźć najbardziej odpowiednią miesięczną ratę i wypełnij wniosek kredytowy po kliknięciu przycisku „Złóż wniosek”
2

Podpisz umowę

Wypełnij wniosek kredytowy i podpisz umowę kredytową
3

Weryfikacja tożsamości

Umowa wejdzie w życie po zidentyfikowaniu się za pomocą jednej z dostępnych metod

Wypłata środków

Po spełnieniu warunków wskazanych w umowie kwotę kredytu przelejemy na Twoje konto

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Kredyt jest zobowiązaniem finansowym. Zanim złożysz wniosek, oceń swoją sytuację finansową i zastanów się, czy potrzebujesz kredytu i czy jesteś w stanie go spłacić. Brak spłaty rat lub nieterminowa spłata kredytu mogą utrudnić uzyskanie przyszłych kredytów, a także skutkować dodatkowymi kosztami jak np. odsetki za opóźnienie. Sprawdź przykłady reprezentatywne dla ww. produktów kredytowych tutaj i zapoznaj się z kosztami.

Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja knf.