Eko Raty na sfinansowanie Twoich proekologicznych projektów Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Dbanie o ekologię jeszcze nigdy nie było tak łatwe

2021

Dlaczego wybrać Eko Raty w Inbank?

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, jak możesz zadbać o środowisko. Masz też świadomość, że to już nie jest tylko modny trend, ale absolutna konieczność, jeśli chcemy cieszyć się naturą i piękną przyrodą przez kolejne lata. A co byś powiedział na to, że możesz zacząć działać już dziś jednocześnie oszczędzając? Z Eko Ratami to możliwe! Finasujemy wszystkie proekologiczne projekty naszych Klientów wspierajace zeroemisyjność tj. termomodernizację, energię odnawialną, elektromobilność i wiele innych, które pomogą Ci realizować ten cel. Chcemy Cię w tym wspierać, bo wiemy, że tylko wspólne działania uchronią nas przed nieodwracalnymi zmianami klimatu. Zadbaj o planetę razem z nami!

greenEnergyLoan.why.benefitOne.alt

Wyjątkowo korzystne warunki na sfinansowanie Twoich projektów wspierajacych zeroemisyjność. Zadbaj z nami o czystsze jutro.

greenEnergyLoan.why.benefitTwo.alt

Inwestycje w zieloną energię zwracają się w ciągu kilku lat. Zaoszczędź do 80% na rachunkach za prąd jednocześnie dbając o planetę.

greenEnergyLoan.why.benefitThree.alt

Instalacje Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) są wytrzymałe, bezobsługowe i będą dla Ciebie oszczędzać przez wiele lat. Zacznij wprowadzać zmiany już dziś.

2021

Nasze starania o czystsze jutro zostały docenione w ogólnopolskim plebiscycie i zostaliśmy uhonorowani godłem Laur Konsumenta 2021 jako odkrycie roku w kategorii ekologiczne stategie w biznesie. Niemal połowa kredytów udzielonych przez Inbank w Polsce w 2021 roku została przeznaczona na realizację projektów proekologicznych. Oznacza to, że bank zapewnił finansowanie w wysokości ponad 600 mln złotych, które zostało przeznaczone na inicjatywy związane z OZE oraz projektami zeroemisyjnymi.

Wnioskowanie o Eko raty jest szybkie i proste

1

Skontaktuj się z jednym z naszych 150 Partnerów

Wykorzystaj zalety najlepszego rozwiązania finansowego na zakup zielonej energii z Eko Ratami w Inbank.
2

Otrzymaj indywidualną ofertę

Nasi Partnerzy ocenią Twoje indywidualne potrzeby i dostarczą spersonalizowane rozwiązanie, które najlepiej będzie odpowiadać Twoim wymaganiom.
3

Złóż wniosek o Eko Raty

Zapytaj naszych Partnerów o najlepsze warunki Eko Rat w Inbank, złóż wniosek i podpisz umowę. To szybkie i proste rozwiązanie.

Zapłać Eko Ratami i ciesz się udaną inwestycją

Po podpisaniu umowy o Eko Raty w Inbank niezwłocznie zrealizujemy przelew a Ty będziesz mógł cieszyć się udaną inwestycją w czystszą przyszłość.