Kredyt samochodowy Najłatwiejszy sposób sfinansowania wymarzonego samochodu lub motocykla

Najłatwiejszy sposób sfinansowania wymarzonego samochodu lub motocykla

złotych
Miesięczna rata

- złotych

RRSO 0.00%

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Kalkulacja jest przybliżona i może różnić się od ostatecznych warunków kredytu. Przyznanie kredytu uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Zanim złożysz wniosek, oceń swoją sytuację finansową i zastanów się, czy potrzebujesz kredytu i czy jesteś w stanie go spłacić. Sprawdź przykłady reprezentatywne dla ww. produktów kredytowych tutaj i zapoznaj się z kosztami.

Dlaczego wybrać kredyt samochodowy w Inbank?

Skorzystaj z kredytu samochodowego w Inbank i wybieraj wymarzone auto już ze środkami na jego zakup. Nasz kredyt weźmiesz szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Nie wymagamy ustanowienia zabezpieczenia. Kwota aż do 70 000 zł, z której możesz nie tylko sfinansować auto, ale też nadwyżkę przeznaczyć na dowolny cel, np. ubezpieczenie pojazdu lub zakup opon.

Oprocentowanie stałe - Twoja rata nie wzrośnie

Wybierz potrzebną kwotę kredytu i najbardziej odpowiednią miesięczną ratę

100% online – kredyt weźmiesz całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Szybkie udzielenie i przyznanie kredytu

Wnioskowanie o kredyt samochodowy jest szybkie i proste

1

Złóż wniosek o kredyt online

Zawnioskuj o kredyt na wybraną kwotę i podpisz umowę online. Poczekaj na przesłanie środków na Twoje konto.
2

Wybierz samochód lub inny pojazd

Znajdź swój wymarzony samochód, motocykl lub skuter i dokonaj zakupu.
3

Prześlij dowód zakupu pojazdu

W ciągu 30 dni od zawarcia umowy kredytu prześlij do Inbank kopię umowy sprzedaży pojazdu lub faktury VAT potwierdzającej zakup oraz kopię dowodu opłacenia podatku od czynności cywilnoprawnych.

Ciesz się samochodem i niskim oprocentowaniem

Korzystaj z zakupionego samochodu i nie martw się o koszty. Rata Twojego kredytu w Inbank jest naprawdę niska.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Kredyt jest zobowiązaniem finansowym. Zanim złożysz wniosek, oceń swoją sytuację finansową i zastanów się, czy potrzebujesz kredytu i czy jesteś w stanie go spłacić. Brak spłaty rat lub nieterminowa spłata kredytu mogą utrudnić uzyskanie przyszłych kredytów, a także skutkować dodatkowymi kosztami jak np. odsetki za opóźnienie. Sprawdź przykłady reprezentatywne dla ww. produktów kredytowych tutaj i zapoznaj się z kosztami.

Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja knf.