Pracuj w Inbank

Zbuduj razem z nami bank przyszłości

Oferty pracy

Wartości Inbank

Chcemy być dynamiczni, pomysłowi i otwarci na innych

career.header.values.active.alt

Dynamiczność

Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogłyby usprawnić i ulepszyć naszą działalność. Jesteśmy wytrwali w dążeniu do tego celu i gotowi na nowe wyzwania.

career.header.values.smart.alt

Kreatywność

Cenimy otwarte i ciekawe życia umysły, które nie boją się poszukiwać nowych, nieodkrytych dotąd dróg, po których podróż może okazać się wspaniałą przygodą. Ważne jest dla nas zaangażowanie, chęć uczenia się nowych rzeczy i znajdowanie rozwiązań, nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

career.header.values.open.alt

Otwartość

Jesteśmy zespołem specjalistów, w którym każda osoba się liczy. Różnorodność opinii, wymiana doświadczeń i pełna współpraca jest u nas czymś naturalnym.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Bardzo szybko się rozwijamy i mamy ambicję, żeby być konkurencyjni na wielu rynkach. Codziennie możesz liczyć u nas na nowe wyzwania i motywujące zadania a także liczne udogodnienia, które sprawią, że Twoja praca będzie przyjemniejsza.

Ekscytująca i pełna wyzwań praca

Konkurencyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy

Komfortowe warunki pracy

Pełne wsparcie podczas wdrożenia

Wspaniali ludzie i świetna atmosfera pracy

Opieka medyczna w abonamencie

Klimatyzowane biura

Wakaty

Kogo szukamy?

Kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu ma znalezienie nowych osób, które będą pasowały do naszego zespołu. Zobacz wymagania, jakie nasi koledzy postawili nowym osobom z zespołu.

W naszym zespole cenimy osoby wesołe, odpowiedzialne za własną pracę i kompetentne. Szukamy osób zorientowanych na cel i potrafiących współpracować w zespole, dzięki czemu firma może się rozwijać. Pracownicy Inbanku powinni chcieć podnosić swoje kwalifikacje i uczyć się nowych rzeczy.

Dawid

Życzliwi, energiczni, zorientowani na Klienta – tacy jesteśmy i chcemy widzieć takich ludzi w naszym zespole. Osoba z ogromnym entuzjazmem, ambicjami, która lubi to co robi. Oczywiście humor jest integralną częścią naszej codziennej pracy! Jeśli z pasją pomagasz Klientom, szukasz rozwiązań i udzielasz najlepszych porad, to u nas jest właściwe miejsce dla Ciebie.

Ola

Pracownik musi być otwarty, komunikatywny i nie bojący się wyrażać własnych pomysłów mogących usprawnić procesy. Zawsze wysoko cenimy profesjonalne wsparcie w obsłudze naszych Klientów i Partnerów, z którymi współpracujemy, zapewniając przy tym najwyższe standardy w zakresie usług finansowych.

Szymon

Oferty pracy

Poszukujemy ciekawych osobowości do naszego zespołu. Chcesz pisać razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości? Jeśli szukasz wyzwań i masz doświadczenie w bankowości lub IT, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@inbank.pl.

Oferty pracy
about.offers.alt