O Inbank

Inbank Oddział Polska rozpoczął działalność w 2017 roku, a już w 2021 roku portfel udzielonych przez niego kredytów przekroczył 1 mld zł. Oddział Inbanku w Polsce w ubiegłym roku zanotował najwyższy wzrost spośród wszystkich rynków Grupy Inbank: o 150%, do 1,1 mld PLN. W Polsce, wg danych BIK, udział Inbanku w nowej sprzedaży kredytów ratalnych w III kwartale 2021 r. osiągnął blisko 8%. Inbank specjalizuje się w dostarczaniu kredytów ratalnych, samochodowych i gotówkowych, wspierając tym samym rozwój skali biznesu współpracujących merchantów w obszarze handlu, eCommerce, sektora odnawialnych źródeł energii, ubezpieczeniowego i medycznego. Oddział Inbanku w Polsce jest członkiem Związku Banków Polskich.

Misja Inbank

Pomagamy naszym partnerom handlowym sprzedawać więcej, upraszczając zakupy i czyniąc finansowanie bardziej dostępnym dla klientów.

Jesteśmy obecni w kilku krajach

Fundamentem strategii Inbanku jest ekspansja na nowe rynki europejskie z produktami depozytowymi i kredytami konsumenckimi. Obecnie Inbank działa w Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce oraz Czechach. Przyjmujemy również depozyty z Niemiec, Austrii i Holandii. Na rynku estońskim Inbank jest wiceliderem w obszarze consumer finance z 20% udziałem w nowej sprzedaży kredytów konsumpcyjnych.

Zobacz nasze oddziały

Wartości Inbank

Chcemy być dynamiczni, pomysłowi i otwarci na innych

about.values.active.alt

Dynamiczność

Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogłyby usprawnić i ulepszyć naszą działalność. Jesteśmy wytrwali w dążeniu do tego celu i gotowi na nowe wyzwania.

about.values.smart.alt

Kreatywność

Cenimy otwarte i ciekawe życia umysły, które nie boją się poszukiwać nowych, nieodkrytych dotąd dróg, po których podróż może okazać się wspaniałą przygodą. Ważne jest dla nas zaangażowanie, chęć uczenia się nowych rzeczy i znajdowanie rozwiązań, nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

about.values.open.alt

Otwartość

Jesteśmy zespołem specjalistów, w którym każda osoba się liczy. Różnorodność opinii, wymiana doświadczeń i pełna współpraca jest u nas czymś naturalnym.

Oferty pracy

Poszukujemy ciekawych osobowości do naszego zespołu. Chcesz pisać razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości? Jeśli szukasz wyzwań i masz doświadczenie w bankowości lub IT, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@inbank.pl.

Oferty pracy
about.offers.alt