O nas

Tworzymy ekosystem dla Twojego wzrostu

Działamy w oparciu o licencję bankową EU i rozwijamy technologię, która łączy sklepy i firmy usługowe, konsumentów oraz instytucje finansowe, tworząc nowoczesny bank konsumencki.

ib.about.header.imageAlt

Dokąd teraz?

ib.about.proof.imageAlt

896,000+

Aktywnych kontraktów z zadowolnymi klientami w Grupie Inbank

5800+

Sprzedawców, którzy zintegrowali nasze usługi finansowe

8

Rynków, na których działamy i ciągle mierzymy po więcej

Nasza historia

W Inbank wszystko, co robimy, ma na celu zapewnienie najwyższej jakości finansowania sprzedaży detalicznej. Od początku zrozumieliśmy, że w przypadku kredytowania konsumenckiego kluczowymi czynnikami są dystrybucja i dostępność. Zaczęliśmy więc wprowadzać innowacje, zmieniając skomplikowane finansowanie znane z tradycyjnej bankowości i wprowadzając jego prostszą wersję dokładnie tam, gdzie odbywają się codzienne zakupy.

Obecnie zapewniamy bezproblemowe rozwiązania w zakresie finansowania handlu detalicznego we wszystkich kształtach i rozmiarach, od tradycyjnych po najnowocześniejsze modele biznesowe, od sklepów stacjonarnych aż po te internetowe. Dzięki temu finansowanie następuje dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebne i tam, gdzie jest ono potrzebne. Czyniąc finansowanie integralną częścią produktu lub usługi, pomagamy rozwijać się naszym ponad 5800 partnerom handlowym.

ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt
ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt

Osiągnięte kamienie milowe

Inbank został założony w 2010 roku w Estonii przez doświadczonych dyrektorów zarządzających, Jana Andresoo i Priita Põldoję, którzy postanowili znaleźć sposób na wyjęcie finansowania konsumentów poza ramy tradycyjnej bankowości.

Kluczowe czynniki naszego sukcesu

Jesteśmy odważni i rzucamy wyzwanie rynkowi. Razem, podnosimy poprzeczkę konkurencji i robimy zamieszanie. W czterech słowach...

Wyspecjalizowanie

Tworzymy wielki ekosystem finansowania dla naszych partnerów. Od 2010 naszą misją jest tworzenie wyjątkowego procesu sprzedaży ratalnej.

Przedsiębiorczość

Brak sufitu, szerokie horyzonty, samodzielność i otwartość na nowe pomysły. Mamy liczne sukcesy w naszym CV i dalej chcemy podbijać kolejne rynki.

Techno(logiczność)

Postęp technologiczny to my. Tworzymy w pełni wkomponowaną w proces sprzedaży, elastyczną i skalowalną platformę do finansowania nowej generacji. Mistrzowski koncept przetestowany w akcji.

Zaufanie

Cieszymy się licencją bankową UE od 2015, mając dostęp do europejskich rynków depozytowych. Nasze obligacje korporacyjne notowane są na giełdzie Nasdaq Baltic. A to wszystko w 12 lat nieprzerwanego wzrostu.

ib.about.makeSmartMove.imageAlt

Rozwijaj się z Inbank

Dobry ruch w Twojej karierze

Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy poszukują nowych wyzwań i możliwości rozwoju. Jeśli chcesz, żeby Twoja kariera nabrała rozpędu, zapraszamy do Inbank.