Lokata Na Start
aż 7.25%
Lokata z oprocentowaniem do 7.50% w skali roku dla nowych i obecnych Klientów. Klient może założyć dowolną liczbę Lokat Lojalnych. Bank ma prawo obniżyć oprocentowanie Lokaty Lojalnej do wysokości oprocentowania lokaty standardowej, jeżeli Posiadacz rachunku zerwie w okresie od dnia 10.07.2022 r. do ostatniego dnia obowiązywania umowy Lokaty Lojalnej którąkolwiek ze swoich lokat zawartych z bankiem.

Oprocentowanie 7.25% w skali roku dotyczy Nowego Klienta i pierwszej lokaty. Odwiedź poniżej sekcję “Dla kogo jest Lokata Na Start?” i upewnij się, że spełniasz warunki.

Odsetki, które zarobisz*

0.00 zł

Oprocentowanie stałe w skali roku -%

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi systemu gwarantowania depozytów i bezpieczeństwa lokat.

Lokaty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond, Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn, Estonia, www.tf.ee. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

*Kwota odsetek przed opodatkowaniem podatkiem dochodowym.

Dlaczego warto założyć lokatę w Inbank?

Od lat zajmujemy czołowe pozycje w niezależnych rankingach lokat z najlepszym oprocentowaniem. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

deposit.why.interest.alt

Wysokie stałe oprocentowanie

deposit.why.guarantee.alt

Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego deponenta.

deposit.why.easy.alt

100% online – bez wychodzenia z domu

Inbank jest bankiem utworzonym za zezwoleniem estońskich władz nadzorczych Finantsinspektsioon, posiada siedzibę przy Niine 11, 10414 Tallinn, w Estonii i prowadzi swoją działalność w Polsce poprzez Oddział. Oddział Inbank w Polsce nadzorowany jest przez Finantsinspektsioon i nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem środków nadzorczych przewidzianych dla KNF w art. 141a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe. Istotne informacje dotyczące prowadzenia przez Inbank działalności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawarte są w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego wskazującej warunki prowadzenia tej działalności oraz w nocie prawnej. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej: nota prawna oraz decyzja KNF.